منو
سبد خرید

ABI Electronics Co., Ltd

ABI Electronics Co., Ltd

ABI Electronics Ltd تأمین کننده اصلی تجهیزات آزمایش و اندازه گیری و همچنین یک تولید کننده مشهور سیستمهای عیب یابی بوردهای الکترونیکی و آی سی تستر در جهان  است. محصولات ABI به لطف یک شبکه توزیع فعال در سراسر اروپا ، آفریقا ، آمریکا ، آسیا و استرالیا در محل خود در انگلیس طراحی و تولید می شود و به سراسر جهان صادر می شود.
ABI در سال 1983 تاسیس شد و در سال 1984 به عنوان یک شرکت محدود تاسیس شد. مفهوم اولیه این تجارت از یک حادثه ساده بود که بنیانگذار ABI به طور تصادفی روی آی سی الکترونیکی که روی زمین افتاده بود قدم گذاشت. پس از برداشتن آن ، سوالی به ذهن او خطور کرد: "من تعجب می کنم که آیا هنوز هم جواب می دهد؟". این شرکت اولین تستر آی سی دیجیتال کم هزینه در جهان را تولید کرد و با رشد فروش این محصول محبوب ، به سرعت گسترش یافت.
روند افزایش محصولات تشخیص عیب بوردهای الکترونیکی ، با افزایش روزافزون قیمت ها ، توسط ABI در سال 1991 با ارائه دستگاه SYSTEM8 به بازار  شکسته شد که با ارائه سطح بی سابقه ای از قابلیت تشخیص عیب ، با هزینه بسیار کمتری طراحی و تولید شد.
دستگاه  SYSTEM 8 به عنوان یک محصول بسیار محبوب در میان شرکت های تولید تراشه های الکترونیکی و مراکز تعمیرات اختصاصی الکترونیکی باقی مانده است. ABI با در نظر گرفتن دائمی نظرات و پیشنهادات مشتری ، به توسعه این محصول ادامه می دهد.
ABI به دلیل آگاهی از تغییرات فناوری به منظور ارائه راهکارهایی پاسخگوی نیازهای مشتریانش شناخته شده است. یک نمونه انتشار JTAGMaster بود که به معرفی دستگاه های BGA و در نتیجه نیاز به برنامه نویسی و آزمایش آنها پاسخ داد.
مشکل فزاینده اجزای تقلبی تهدیدی برای هر تامین کننده و سازنده لوازم الکترونیکی است. ABI در سال 2008 ردیاب تحسین شده IC تقلبی SENTRY را منتشر کرد و سال بعد جایزه فناوری جهانی در Productronica 2009 را دریافت کرد.
ABI بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید تجهیزات با بالاترین کیفیت آزمایش و عیب یابی دارد و این امر به اعتبار جهانی و کیفیت خدمات ارائه می شود. همچنین مطابق با ISO 9001-2015 دارای گواهینامه است. این سیستم بر اساس تعهد مداوم به کیفیت ، انجام حرفه ای وظایف و گسترش و توسعه مداوم است.
جهت آشنایی بیشتر با محصولات این کمپانی به وب سایت این شرکت و جهت دریافت کاتالوگ محصولات این کمپانی این لینک را دانالود فرمائید.

دستگاه  IC tester برايIC هاي ديجيتـــــال  مــــــدل Chipmaster
ناموجود
تولید کننده: ABI Electronics Co., Ltd مدل: Chipmaster
دستگاه  IC tester برايIC هاي ديجيتـــــال تا 40 پايـــــــه مــــــدل Chipmaster Compact Professional با كد سفــــــارش 410001 ساخـت ABI انگلستان The ABI ChipMaster Compact Professional is a low-cost, hand-held out-of-circuit IC tester. The ChipMaster is designed for testing digital IC..
0 تومان
دستگاه  IC testerبرايIC هاي آنالـــــــــوگ  مـــــــدل Linearmaster
ناموجود
تولید کننده: ABI Electronics Co., Ltd مدل: Linearmaster
دستگاه  IC testerبرايIC هاي آنالـــــــــوگ تا16پايــــه مـــــــدل Linearmaster Compact Professional  با كد سفـــارش 510001 ساخت ABI انگلستان .The ABI LinearMaster Compact Professional is a low-cost, hand-held out-of-circuit IC tester. The LinearMaster is designed for testing analogue..
0 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)